tel.: 23 697 23 86

e-mail: sekretariat@2lodzialdowo.pl

KRONIKA SZKOLNA

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. JANA PAWŁA II W DZIAŁDOWIE

IV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Matematyczny

W dniu 2 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół nr 2 im Jana Pawła II odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Matematyczny dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Do II edycji konkursu zgłosiło się 12 uczniów – przedstawicieli następujących szkół: Zespołu Szkól nr 1 w Działdowie, Zespołu Szkół Zawodowych im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy i Zespołu Szkół nr 2 im Jana Pawła w Działdowie.
Konkurs stał się corocznym wydarzeniem, promującym modę na uczenie się przedmiotów przyrodniczo-matematycznych. Celem konkursu jest łowienie talentów uczniów w tych dziedzinach i nagradzanie najlepszych. Zadaniem uczniów było wykazanie się wiedzą i umiejętnościami z przedmiotów: matematyka, chemia i biologia. W tegorocznej edycji zwycięzcami zostali: III miejsce zespołowo: Klaudia Dankowska, Jakub Kiejziewicz, Magdalena Słupska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy, II miejsce zespołowo: Katarzyna Dudzińska, Julia Józefowicz i Jakub Sieczczyński z Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie i I miejsce zespołowo: Aleksandra Kowalska, Zofia Przasnyska i Maciej Behal – reprezentacja Zespołu Szkół nr 2 im Jana Pawła II w Działdowie.
Nagrody dla zwycięzców ufundował Dyrektor Wiesław Smereczyński i Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr II im Jana Pawła II w Działdowie. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania opiekunom uczniów i zapraszają do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Galeria