Od 29 września do 2 października odbywały się zajęcia dla uczniów w ramach przeciwdziałania przemocy rówieśniczej. Rozmawialiśmy o tym, jak rozpoznawać przemoc i jak na nią reagować, nauczyliśmy się wspierać i szanować innych oraz pokazaliśmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Pamiętajmy: razem możemy więcej!